35. Divočák
Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 15 cm, výška: 11 cm, rámování: 30 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč