49. Bažanti

Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1935
Šířka: 27 cm, výška: 32 cm, rámování: 34 x 28,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 19:48 SEČ

Zbývá: 6d 20h 19m 29s

Vyvolávací cena: 800 Kč