49. Srnci
Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 37,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 44,5 x 53,5 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč