Kohout a slepice

Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 16.10.2017 19:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč