9. Zebry

Autor: Jiří Židlický
(1895 Nové Město na Moravě - 1950 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 38,5 x 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč