172. Hanácký mladík
Autor: Antonín Kubát
(1885 Praha - 1970 Praha)
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 33 cm, výška: 47 cm, rámování: 73,5 x 53 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč