213. Bogdan - Pietroš - Pop Ivan
Autor: Antonín Kubát
(1885 Praha - 1970 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek a razítko galerie Mazur. Zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 50 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 60 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:10 SELČ
Zbývá: 8d 8h 43m 46s
Vyvolávací cena: 1 400 Kč