Zima

Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 58 cm, rámování: 68 x 78 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.05.2022 19:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč