Podzim

Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 60,5 x 75,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.06.2024 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč