174. Lesní scenérie
Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 43,5 x 55 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč