55. Léto u Mostkovce
Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)
signováno vpravo dole, autoský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 92,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč