Pohled na vesnici
Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 26 x 27
Konec dražby: 05.02.2024 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč