98. Podzim
Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 60,5 x 75,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč