463. Staré náměstí
Autor: Karel Koudelka
(1923)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 69,5 x 49,5 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč