153. Hrad
Autor: Josef Weiser
(1914 ? - 1994)
signováno vpravo dole tužkou a monogramem v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm, rámování: 31,5 x 25,5 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč