Tetřev - velký formát

Autor: Josef Weiser
(1914 ? - 1994)

signováno a datováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 108 cm, výška: 100 cm, rámování: 122 x 131 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 12.08.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč