Dubrovník
Autor: Miloš Pošar
(1924 Červený Kostelec - 2000 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na sololitu, materiál: olej - kasein/sololit, datace: 2009
Šířka: 33 cm, výška: 26 cm, rámování: 28 x 35 cm
Konec dražby: 23.11.2023 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč