5. K poctě A. Senefeldera

Autor: Zdeněk Sklenář
(1910 Leština - 1986 Praha)

Signováno, datováno a číslováno 77/200 uprostřed dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Pochází ze souboru originálních deseti litografií vydaných v roce 1971 k Poctě Aloise Senefeldera při příležitosti vydání knihy Senefelder a polygrafie dneška, vydavatel SNTL roku 1971
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 43 cm

Konec dražby: 13.09.2022 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč