Po Tü-I: Drak z Černé tůně

Autor: Zdeněk Sklenář
(1910 Leština - 1986 Praha)

Původní litografie ze souboru z publikace Po Tü-I: Drak z Černé tůně
Vydáno v roce 1958
Rozměr: Výška: 20,7. šířka: 12,2 cm
Volný list, nesignováno
Technika: litografie

Konec dražby: 03.05.2021 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč