PO TÜ-I: DRAK Z ČERNÉ TŮNĚ

Autor: Zdeněk Sklenář
(1910 Leština - 1986 Praha)

Nesignováno, pasparta, sklo a rám.
Technika: litografie
Šířka: 12,2 cm, výška: 20,7 cm, rámování: 39 x 30,5 cm

Konec dražby: 12.09.2023 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč