Faethon

Autor: Zdeněk Sklenář
(1910 Leština - 1986 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, ilustrace ke knize Staré řeské báje a pověsti na str. 20, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1964
Šířka: 19 cm, výška: 15 cm, rámování: 33 x 36 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč