86. Listový motiv

Autor: Zdeněk Sklenář
(1910 Leština - 1986 Praha)

číslováno 96/100 a signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 65 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 19:56 SELČ

Aktuální cena: 2 800 Kč

Zbývá: 14d 16h 13m 24s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Seznam příhozů (8)

částkapříhoz
2 800 Kč20.9.2022 12:29:02
2 500 Kč20.9.2022 12:28:52 (limit 19.9.2022 20:08:09)
2 300 Kč20.9.2022 12:28:52
2 000 Kč19.9.2022 22:45:15 (limit 19.9.2022 20:08:09)
1 700 Kč19.9.2022 22:45:15
1 400 Kč19.9.2022 22:45:02 (limit 19.9.2022 20:08:09)
1 100 Kč19.9.2022 22:45:02
900 Kč19.9.2022 20:08:09