Krojovačky ze Strážnice

Autor: Martin Březovský Petrovský
(1918 Petrov na Moravě - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč