Náměstí v Hlinsku

Autor: Jaroslav Zrůst
(1911 Telecí - 1972 Prackovice nad Labem)

perokresba kolorována akvarelem, signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 43 cm, rámování: 53 x 70 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč