Chrám Matky Boží před Týnem

Autor: Václav Kozák
(1889 Kolín - 1969 Kolín)

karton lehce vyboulen, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 45,5 x 34,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.08.2023 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč