9. Pohled na Malou stranu s Kampou

Autor: Václav Kozák
(1889 Kolín - 1969 Kolín)

autorský štítek přiložen, signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:04 SELČ

Zbývá: 13d 15h 32m 14s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč