124. Dáma s psíčkem
Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)
signováno vpravo dole, datováno uprostřed dole, číslováno 27/100, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 14 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 28 x 27 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč