Úplněk

Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)

Signováno a datováno uprostřed dole, číslováno 55/90, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 6 cm, výška: 6 cm, rámování: 19 x 171985

Konec dražby: 01.03.2021 22:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč