Hvězdná noc

Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)

signováno vpravo dole tužkou, datováno, vlevo číslováno 5/90, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1988
Šířka: 5 cm, výška: 8 cm, rámování: 17,5 x 13 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč