54. Zatiší

Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)

signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 19/25, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu fragmenty razitek původně přes autorský štítek
Technika: litografie
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 49,5 x 59,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:35 SELČ

Zbývá: 22d 23h 55m 45s

Vyvolávací cena: 2 600 Kč