Ústecké nokturna II.

Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)

Signováno vpravo dole a datováno uprostřed dole, číslováno 60/90, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1982
Šířka: 10 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 x 22 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč