9. Vaňovská lavička
Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)
Signováno a datováno uprostřed dole, číslováno 22/90, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 3,5 cm, výška: 5 cm, rámování: 13 x 10 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč