V Pěčíně

Autor: Karel Dvořák
(1883 Praha - 1950 Praha)

Signováno vpravo dole, vpravo nahoře místo a datace, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1918
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 32 x 36 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč