183. Komoda s intarzií
tříšuplíková intarzovaná komoda s mramorovou deskou
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč