Dolina

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1984
Šířka: 35,5 cm, výška: 29,5 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:09 SEČ

Dosažená cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
1 100 Kč11.1.2022 18:59:11
900 Kč11.1.2022 14:51:22