11. Když se sešeří

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 18 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:10 SEČ

Aktuální cena: 900 Kč

Zbývá: 9d 15h 9m 23s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč