112. Katedrály I.
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
báseň od Františka Hrubína, signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 95 cm, výška: 120 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 000 Kč