Katedrály I.

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

báseň od Františka Hrubína, signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 95 cm, výška: 120 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 000 Kč