Praha

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo nahoře, nástěnná malba na látce
Datace: 1966
Šířka: 142 cm, výška: 88 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 04.11.2020 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč