U rybníka

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1982
Šířka: 49,5 cm, výška: 35 cm

Konec dražby: 14.06.2021 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč