Pohled na hory

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1997
Šířka: 50 cm, výška: 17 cm

Konec dražby: 14.06.2021 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč