18. V lomu
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 44,5 cm, výška: 37,5 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:17 SEČ
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
1 500 Kč | 10.1.2022 13:57:48 |
1 200 Kč | 2.12.2021 18:52:19 |