19. Louka
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1977
Šířka: 73 cm, výška: 51,5 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:18 SEČ
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 800 Kč | 10.1.2022 13:57:58 |