215. Louka

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, volně v paspartě
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 50 cm, výška: 19 cm, rámování: 30 x 59 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč