V zahradě

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1968
Šířka: 69,5 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč