23. Stromy

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 69 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:22 SEČ

Aktuální cena: 1 500 Kč

Zbývá: 13d 10h 15m 4s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč