243. Pohled do krajiny
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, volně v paspartě
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 73,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 81 cm
Konec dražby: 05.05.2020 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč