Pohled do krajiny

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, volně v paspartě
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 73,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 81 cm

Konec dražby: 05.05.2020 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč