28. Při západu slunce
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1983
Šířka: 69 cm, výška: 36,5 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč