29. Krajina v červené

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 63 cm, výška: 45 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:28 SEČ

Aktuální cena: 1 500 Kč

Zbývá: 13d 10h 7m 31s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč