30. Rozkvetlé jabloně
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1961
Šířka: 72,5 cm, výška: 51 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:36 SEČ
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (5)
částka | příhoz |