31. Jaro
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1989
Šířka: 46,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 42 x 56 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:46 SEČ
Dosažená cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (9)
částka | příhoz |