31. Jaro

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1989
Šířka: 46,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 42 x 56 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:46 SEČ

Dosažená cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (9)

částkapříhoz
3 900 Kč11.1.2022 20:41:55
3 600 Kč11.1.2022 20:40:46
3 300 Kč11.1.2022 20:38:11
3 000 Kč11.1.2022 20:36:16
2 700 Kč11.1.2022 20:31:29
2 400 Kč11.1.2022 20:30:06
2 100 Kč11.1.2022 20:28:33
1 800 Kč11.1.2022 20:28:07
1 500 Kč11.1.2022 20:21:02